Notifee

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Notifikace jako vaše nejlepší reklama. Jak to funguje? 

Notifikace jako vaše nejlepší reklama. Jak to funguje? 

3.2.2022

Notifikace jako vaše nejlepší reklama. Jak to funguje? 

Webové push notifikace využívají obce a města k informovanosti svých občanů o aktuálním nebo krizovém dění. Tento nástroj se ale skvěle uplatňuje i na poli marketingu a stává se novou formou reklamy. Co notifikace znamenají?  

Informace v reálném čase

Pomocí notifikací informuje samospráva měst a obcí o aktuálním nebo krizovém dění v obci. V reálném čase tak občané dostávají užitečné informace přímo do svých mobilních telefonů, a to i když nejsou zrovna na stránkách obce. Dokonce i v případě, že nemají vůbec otevřený prohlížeč. V marketingu se pak tyto notifikace používají k informování zákazníků o velmi zajímavých nabídkách. Ihned se tak dozví o akci, slevě, nebo o časově omezené nabídce. 

Reklama, která funguje

Pomocí notifikace se vám tak snadno podaří zaujmout svého klienta se zajímavou nabídkou. Vaše reklamní sdělení se mu zobrazí nejen v případě, kdy není zrovna na vašich stránkách, ale dokonce v případě, kdy aktuálně vůbec prohlížeč nevyužívá. Stačí, když bude připojený k internetu, a vaše nabídka se mu zobrazí. Klient má tak možnost ihned vaší akce využít. 

Reklama, kterou nikdo třetí nezablokuje

Zatímco e-mailing bývá častým předmětem hovoru podnikatelů, kteří se bohužel shodují na tom, že jejich nabídky padají do spamů, se toto u notifikací stát nemůže. Notifikační banner se totiž klientům zobrazí vždy, žádné ad blockery je rušit nemohou. Pokud se klient přihlásí k odběru notifikací, budou se mu zobrazovat všechna oznámení, která vy nastavíte. 

Užitečné informace

Kromě novinek nebo akčních nabídek tak svému klientovi můžete pravidelně nabízet také zajímavé informace, které jsou pro něj užitečné. Zábavné i poučné materiály, které upevní váš vzájemný vztah, pak budou přínosem pro obě strany. Notifikace vám tak mohou pomoci maximalizovat váš zisk. 

Pomocí notifikací se vám podaří pravidelně oslovovat své portfolio zákazníků.

Zpět na stránku blog