Notifee

Zabýváme se vývojem mobilních aplikací pro Android a iOS

Často kladené otázky a odpovědi


Co je to Notifee?
Notifee.cz je služba pro poskytování webových notifikací. Tuto službu mohou zákazníci použít k integraci webových notifikací do svých webových stránek. Notifee.cz umožňuje zákazníkům nastavit, jak a kdy se notifikace zobrazí uživatelům, a také umožňuje sledovat a analyzovat účinnost notifikací. Tyto webové notifikace mohou být použity k informování uživatelů o nových funkcích, aktualizacích, událostech nebo jiných důležitých informacích.
Notifee.cz nabízí flexibilní nástroje pro správu notifikací a umožňuje vývojářům personalizovat notifikace pro jejich specifické potřeby a požadavky.


Co jsou to webové notifikace?
Webové notifikace jsou zprávy, které mohou webové stránky posílat uživatelům, kteří mají odesílání notifikací povoleno. Tyto notifikace se zobrazují na ploše nebo v liště oznámení na počítači nebo na mobilních zařízeních a umožňují uživatelům rychle získat informace o důležitých událostech nebo novinkách na dané webové stránce, aniž by museli stránku navštěvovat.
Webové notifikace jsou obvykle používány pro informování uživatelů o nových obsahových aktualizacích, výhodách pro zákazníky, upozornění na akce nebo nabídky. Tyto notifikace mohou také obsahovat odkazy, které vedou uživatele přímo na danou stránku, aby mohli okamžitě získat požadované informace nebo využít nabízenou akci.
Webové notifikace jsou velmi efektivní při udržování uživatelského zájmu a využívání marketingových strategií, protože se zobrazují i v případě, že uživatel neaktivně prohlíží webovou stránku. Tyto notifikace však musí být využívány opatrně, aby uživatelé nebyli zahlcováni příliš mnoha zprávami, které by mohly vést k frustraci a sníženému zájmu o danou webovou stránku.


Na jaké prohlížeče se webové notifikace zasílají?
Webové notifikace jsou podporovány v některých moderních prohlížečích. Mezi hlavní prohlížeče, které podporují webové notifikace, patří Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari a Opera.


Co je to Notifee Manager?
Notifee Manager je administrace pro správu webových notifikací, která umožňuje zákazníkům odesílat a spravovat notifikace pro uživatele. Tato aplikace umožňuje zákazníkům snadno integrovat webové notifikace do svého webu a ovládat, jaké notifikace jsou odesílány a kdy jsou odesílány.


Co je to Nástěnka Notifee Manageru?
Nástěnka v administraci Notifee Manager také umožňuje uživatelům sledovat statistiky a výsledky svých notifikačních kampaní, včetně počtu odeslaných notifikací, počtu zobrazených notifikací a počtu kliknutí na notifikace. v administraci Notifee Manager je uživatelsky přívětivá a jednoduchá. Umožňuje webovým správcům snadno spravovat své webové notifikace a maximalizovat účinnost svých notifikačních kampaní.


Co jsou to kampaně?
Kampaně umožňují webovým správcům snadno odesílat notifikace na uživatele jejich webových stránek a sledovat úspěšnost svých notifikačních kampaní. Správci mohou sledovat statistiky a výsledky svých notifikačních kampaní, včetně počtu odeslaných notifikací, počtu zobrazených notifikací a počtu kliknutí na notifikace. Kampaně jsou užitečným nástrojem pro webové správce, kteří chtějí zvýšit angažovanost uživatelů na svých webových stránkách a zlepšit komunikaci s nimi pomocí webových notifikací.


S kterými platformami propojím Notifee.cz
Notifee.cz je možné propojit s různými platformami a službami pomocí integračních nástrojů a API. Mezi platformy, se kterými lze Notifee.cz propojit, patří například Vlastní webové stránky. Notifee.cz lze integrovat do jakéhokoli webu pomocí API, které umožňuje snadné odesílání notifikací na mobilní zařízení.
Notifee.cz nabízí také možnost propojení s různými dalšími platformami a službami, jako jsou například Shoptet, eshop-rychle, Webnode, Wordpress, WooCommerce, Webový servis, Wix.com, Shopsys, Mioweb, Magneto, UPgates, Shopin.cz, OpenCart, PrestaShop, nebo Salesforce.


Co je to Banner?
Reklamní banner je výhodná možnost, jak efektivně propagovat své produkty nebo služby především mezi uživateli, kteří již projevili zájem o webové notifikace a mají tedy vysokou pravděpodobnost, že je také zajímá vaše nabídka při návštěvě Vašeho webu přes mobilní zařízení.
Reklamní banner můžete libovolně upravovat podle svých potřeb a cílů kampaně.
Můžete zvolit vhodnou grafiku, titulek, popis a cílovou URL adresu.


Co je to marketingový kod?
Marketingový kód nebo také Instalační kód od Notifee.cz je speciální kód, který slouží k propojení webové stránky se službou Notifee. Po zaregistrování na webu Notifee.cz získá uživatel instalační kód, který musí následně vložit do zdrojového kódu své webové stránky.
Tímto způsobem se webová stránka propojí s Notifee.cz a umožní tak odesílání webových notifikací.
Instalační kód je unikátní pro každou webovou stránku a musí být správně vložen do zdrojového kódu stránky, aby bylo možné správně propojit webovou stránku se službou Notifee. Notifee.cz poskytuje podrobné instrukce, jak nainstalovat instalační kód a propojit webovou stránku s platformou.
Instalační kód od Notifee.cz umožňuje webovým stránkám odesílat různé druhy notifikací, jako jsou například upozornění na nový obsah, zprávy o akcích a slevách, nebo upozornění na zákaznické dotazy a požadavky. Tyto notifikace mohou pomoci zlepšit komunikaci se zákazníky a zvýšit angažovanost uživatelů na webové stránce.


Co jsou to prémiové funkce?
Prémiové funkce služby Notifee jsou funkcionality, které jsou k dispozici pouze pro zákazníky s placeným tarifem STANDARD a PROFI Tyto funkce jsou navrženy tak, aby poskytovaly rozšířenou a vyspělejší funkcionalitu pro odesílání webových notifikací. Mezi prémiové funkce patři například funkce reklamní banner.


Kde najdu manuál k administraci Notifee manageru?
Manuál k administraci Notifee Manageru lze najít přímo na webu Notifee.cz v administraci Notifee Manager. Po přihlášení do svého účtu na Notifee.cz najdete v horní nabídce položku "Tarify". Po kliknutí na tuto položku se zobrazí tarify pro Notifee, která obsahuje různé užitečné informace, včetně manuálu k administraci Notifee Manageru.
Pokud byste měli potíže s nalezením manuálu nebo jakýmikoli jinými otázkami týkajícími se používání Notifee Manageru, můžete se obrátit na zákaznickou podporu Notifee.cz, která vám ráda pomůže s řešením vašich dotazů.

V případě jakýchkoli otázek ohledně propojení Notifee.cz s vaší platformou nebo službou se obraťte na zákaznickou podporu Notifee.cz, která vám ráda pomůže s řešením vašich dotazů.

 

Chci notifikace